Rubriky
Tunisko tipy a informace

Jak dlouhý je let do Tuniska

Jak dlouho se letí do Tuniska z Prahy? A některé další informace k letu v tomto článku.

Na začátek zmíním, že doba letu do Tuniska je přibližně 2 hodiny a 20 minut. Je to však závislé na některých dalších parametrech. Záleží na větru, aktuální trase (různé společnosti mohou využít rozdílné koridory a trasy) a některých dalších okolnostech. Každopádně 2 hodiny a 20, 30 minut je standardem.

Let je tedy možná až překvapivě krátký s ohledem na to, že se ocitnete v Africe. Vlastně v úplně jiném podnebí. Na místě s tolik odlišnostmi.

Létá se i z dalších měst (Brno, Ostrava), na délku letu to má vliv jen jednotky minut.

Další časté otázky k délce letu na trase Praha – Tunisko

Jak dlouhý je let na Djerbu? Jak dlouho se letí na Djerbu?

Djerba je ostrov, který se nachází na jihu Tuniska. Navíc u ostrovů je třeba jiný přistávací manévr. Délka letu je tedy delší. Konkrétně v průměru 2 hodiny a 45 minut.Djerba

Jaká je doba letu do Monastir v Tunisku?

Doba letu je v průměru 2 hodiny a 25 minut. Letiště Monastir Habib Bourguiba International Airport obsluhuje nejen Monastir, ale některé okolní resorty a místa.

Jak dlouho se letí do Tabarky v Tunisku?

Díky umístění Tabarky – nachází se na severu země trvá délka letu 2 hodiny a 10 minut.

Jaké je délka letu do Tuniska? Vzdálenost Praha – Tunisko.

Záleží na tom zda letíte na sever, nebo jih země. Ale počítejte se vzdáleností přibližně 1850 Km. Mimochodem kdyby jste se do Tuniska chtěli vydat automobilem (jen pro zajímavost), nejrychlejší cesta by byla přes Itálii na samotný jih. A poté trajektem. Najeli by jste přibližně 2500 Km + platili trajekt na přibližně 250 Km přes moře.

Je třeba počítat s tím, že na takto krátkých letech hodně leteckých společností neposkytuje bezplatné jídlo. Na druhou stranu u 2 hodinového letu by to bylo zbytečné. Vzlétnete, pročtete si noviny a přistáváte 🙂